Marcin Fester

Trener w Marcin Fester Consulting
Prezes Zarządu MFC Group Sp. z o.o.
Dyrektor ds. procesów w Nowodworski Estates

Entuzjasta praktycznych informacji. Na szkoleniach towarzyszą mu liczne przykłady wykorzystania wiedzy, którą przekazuje. Teoria pojawia się tylko, kiedy to absolutnie konieczne.

Specjalista w zakresie umiejętności miękkich, a w szczególności wystąpień publicznych, sprzedaży oraz rozwoju kariery zawodowej.

Wypracowanie umiejętności miękkich umożliwiło mi rozwój zarówno mojej kariery zawodowej, jak i życia prywatnego. Zrozumiałem, że można to zrobić dzięki odpowiedniemu i każdy ma równe szanse. Dlatego obecnie z tak wielką pasją dzielę się wiedzą, bo wiem, że może ona zmienić życie nie po poznania.

– Marcin Fester

Co mówią o nim uczestnicy szkoleń?

Prowadzący nie boi się trudnych pytań. Poczucie humoru Pana Marcina Festera pozwala na szybsze wchłanianie nowo poznanej wiedzy. Merytorycznie pełen profesjonalizm.
PAULINA BOROWICZ
Agent nieruchomości, Home Hunters
(...) Odwołanie do własnego doświadczenia i konkretnych przykładów ułatwia zrozumienie i przyswojenie wiedzy, a rzeczowe i konkretne podejście sprawia, że szkolenie śledzi się z zaciekawieniem.
OLA
Agencja Bracia Sadurscy
Szkolenie bardzo ciekawe, ponieważ sporo było w nim wiedzy praktycznej, przydatnej na codzień. (...)
JAKUB SKAŁBA
Prezes Zarządu, Gross Nieruchomości Sp. z o.o.
Szkolenie bardzo konkretne, poparte przykładami z życia zawodowego.
MONIKA SOSNOWSKA-RAJNER
Agent nieruchomości, Agencja Bracia Sadurscy
Konkretny i jasny przekaz. Wiedza, którą przekazał Pan Marcin na pewno przyda mi się w życiu zawodowym. Dużo ciekawych nowości i porad.
ANNA CHOROŚCIN
Agent nieruchomości, Veritas Nieruchomości
Prowadzący pomimo młodego wieku wie o czym mówi. Szybko, zwięźle i na temat. Fajnie, że dzieli się przykładami z życia wziętymi.
SANDRA WOJTYŁA
Agent nieruchomości, VanDer Haus Nieruchomości