17 students

Szkolenie to jest częścią Kursu na pośrednika nieruchomości. Pierwszym krokiem jaki wykonuje każdy pośrednik jest zbudowanie własnej bazy ofert sprzedaży nieruchomości. W tym celu musi taką osobę wyszukać oraz przekonać poprzez rozmowę telefoniczną do umówienia się na spotkanie w celu omówienia współpracy. Nie zawsze jest to łatwe, ale jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy stosować się do kilku wskazówek, które znajdziesz w tym kursie.


ZAKRES SZKOLENIA

Z tej lekcji nauczysz się korzystać z bazy ofert prywatnych. W drugiej części szkolenia dowiesz się jak skutecznie przeprowadzić pierwszą rozmową telefoniczną z potencjalnym klientem. Dowiesz się także jaki jest cel takiej rozmowy, jak umiejętnie reagować na argumenty klientów, w jaki sposób umówić się z klientem na spotkanie i jak się do niego przygotować, aby nie zapomnieć o ustaleniach z rozmowy telefonicznej.


EFEKTY KSZTAŁCENIA

Po ukończeniu tego szkolenia kursant potrafi:

  • wykorzystać bazę ofert prywatnych do pozyskiwania ofert sprzedaży nieruchomości,
  • odpowiednio przygotować się do rozmowy,
  • ułożyć schemat rozmowy telefonicznej,
  • przygotować odpowiedzi na najczęstsze pytania potencjalnych klientów,
  • tworzyć notatki z przeprowadzonych rozmów.

Nauczyciel

Admin bar avatar Marcin Fester

Trener w Marcin Fester Consulting oraz Trener w Nowodworski Estates, specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności miękkich. Prezes Zarządu MFC Group Sp. z o.o. Więcej informacji w zakładce Trener.
100,00zł