22 students

Szkolenie to jest częścią Kursu na pośrednika nieruchomości. Klient kupujący to jedno z najważniejszych dóbr każdego biura nieruchomości. Dzięki niemu można dokonać sprzedaży, czyli wywiązać się z umowy zawartej ze sprzedającym. To szkolenie pokaże Ci jak powinien wyglądać kontakt z klientem popytowym oraz jak przeprowadzić profesjonalną prezentację oraz negocjacje. Przedstawimy w nim także najważniejsze techniki sprzedażowe, które podpowiedzą Ci jak sprzedać każdą nieruchomość.


ZAKRES SZKOLENIA

W tym kursie dowiesz się jak powinien przebiegać pierwszy kontakt z klientem kupującym, w jaki sposób z nim rozmawiać, na co zwracać uwagę i jak określić jego potrzeby. Poznasz też typy osób kupujących, dzięki czemu będziesz wiedzieć jak dostosować się do rozmów z daną osobą. W dalszej części szkolenia dowiesz się w jaki sposób w praktyce wykorzystać poznane potrzeby klienta aby znaleźć nieruchomość, której on szuka. Zapoznasz się również z informacjami, które zawsze musisz mieć w pamięci, aby nie zepsuć kontaktu z kupującym.

Kolejna część szkolenia rozwinie temat prezentacji nieruchomości, czyli: jak i gdzie umówić się z klientem kupującym, czy podpisywać z nim umowę, na co zwrócić uwagę podczas pierwszego spotkania, w jaki sposób przeprowadzić prezentację nieruchomości. Następnie dowiesz się w jaki sposób uzyskać feedback od kupującego i jakie informacje przekazać sprzedającemu oraz w jaki sposób sporządzić raport z takiej prezentacji. Zapoznasz się również z informacjami jak utrzymać kontakt z klientem kupującym niezależnie od tego, czy oglądana przez niego nieruchomość spełniła jego oczekiwania czy też nie.


EFEKTY KSZTAŁCENIA

Po ukończeniu szkolenia kursant potrafi:

  • przeprowadzać pierwszą rozmowę telefoniczną z klientem kupującym,
  • badać potrzeby klienta popytowego,
  • rozpoznać oraz dopasować styl pracy do rodzaju klienta,
  • dopasować cechy nieruchomości do potrzeb klienta,
  • udzielać odpowiednich informacji osobom zainteresowanym ofertą,
  • przygotowywać nieruchomość do prezentacji,
  • przeprowadzać prezentację nieruchomości,
  • przeprowadzać negocjacje sprzedażowe,
  • finalizować transakcje.

Nauczyciel

Admin bar avatar Marcin Fester

Trener w Marcin Fester Consulting oraz Trener w Nowodworski Estates, specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności miękkich. Prezes Zarządu MFC Group Sp. z o.o. Więcej informacji w zakładce Trener.
200,00zł 150,00zł