Kurs wystąpień publicznych dla początkujących

(0 Opinia)
300,00 zł

Masz do przygotowania ważną prezentację przez pracodawcą lub na studiach? Patrzysz z podziwem na ludzi, którzy z ogromną swobodą stają nawet przed największym tłumem i jeszcze zachowują przy tym uśmiech na twarzy? Wyobraź sobie, że jesteś jednym z nich! Wychodzisz przed publiczność i każdy widzi profesjonalistę, który jest urodzonym mówcą i nie boi się niczego. Tak, to możliwe! Kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy zapewni Ci potężną dawkę praktycznej wiedzy od człowieka, który umiejętnościom występowania publicznego zawdzięcza swoją karierę i wykorzystuje je na codzień w pracy.

Przemówienia publiczne – szkolenie

Zapomnij o tremie, która do tej pory skutecznie uniemożliwiała Ci odpowiednie zaprezentowanie tematu przed szerszym gronem słuchaczy. Dzięki nam szybko przekonasz się, jakie błędy popełniałeś do tej pory i uświadomisz sobie, co tak naprawdę wywołuje u Ciebie lęk przed publicznym wystąpieniem. Krok po kroku dowiesz się, na czym polega skuteczna walka ze stresem i jaki wpływ na prezentację ma odpowiednie przygotowanie się do tematu. Czy wiesz, że wielu mówców popełnia błędy już na samym początku, zapominając o konieczności stworzenia niezbędnych materiałów? Jeśli nie jesteś świadomy, co dokładnie powinno wchodzić w zakres przygotowań, ten kurs okaże się świetnym rozwiązaniem. Zaufaj specjaliście, który na codzień zajmuje się publicznymi wystąpieniami i doskonale wie, jak przekonać słuchaczy do swoich prezentacji. Poznaj sprawdzone techniki i narzędzia, aby dzięki nim przykuć uwagę publiczności. Przekonaj się, że wystąpienia publiczne mogą być źródłem przyjemności. Z naszą pomocą zostawisz stres za drzwiami i odważnie podejmiesz nowe wyzwania. Sprawdź, na czym polega sztuka wystąpień publicznych. Szkolenie online to najlepszy sposób na szybkie przygotowanie się do roli mówcy.

Chciałbyś stać się podziwianym mówcą, który już z pierwszym zdaniem zwróci na siebie uwagę wszystkich słuchaczy? Z naszą pomocą szybko zrealizujesz to zamierzenie. Oferujemy wsparcie specjalisty, dla którego przemówienia publiczne nie mają żadnych tajemnic. Szkolenie odbywa się online, co jest dodatkowym atutem naszej propozycji. Zaufaj doświadczonemu mówcy – Marcin Fester, trener i właściciel firmy szkoleniowej przedstawi Ci w jaki sposób przezwyciężyć strach, pokonać tremę i nauczy Cię jak pokochać prezentacje przed publicznością. Nie ma znaczenia czy chcesz przedstawić się na rozmowie kwalifikacyjnej, czy też szukasz sposobu przygotowania się do ważnego wystąpienia przed całą firmą. 

Przedstawię Ci wiedzę, której zawdzięczam swój rozwój prywatny i zawodowy. Pokażę nie tylko jak pozbyć się strachu przed wystąpieniami publicznymi, ale jak pokochać je tak jak ja. Nie byłem urodzonym mówcą więc sam musiałem przejść drogę, którą teraz Cię poprowadzę.

– MARCIN FESTER, TRENER

Rozpocznij ten kurs i stań się mówcą doskonałym. Nie czekaj, zdobądź wiedzę od praktyka i wykorzystaj ją w swoim życiu. Przygotuj się na zupełne nowe doświadczenia! Być może nie byłeś świadomy, jak wielki tkwi w Tobie potencjał? Pomożemy Ci znaleźć sposób na obudzenie w sobie prawdziwego mówcy! Przekonaj się, jak przyjemne mogą być wystąpienia publiczne. Szkolenie online to doskonały sposób na pozbycie się stresu i efektywne przygotowanie się do planowanego przemówienia. Zapomnij o mało przydatnych poradach przeczytanych w magazynach lifestylowych lub na portalach w sieci i zaufaj wiedzy prawdziwego specjalisty. Nasz trener szybko przeprowadzi Cię przez meandry sztuki wystąpień publicznych, dzieląc się swoim doświadczeniem. Od teraz nie musisz obawiać się tremy związanej z koniecznością przemawiania przed większym audytorium. Porzuć dotychczasowe obawy i przyzwyczajenia. Podpowiemy Ci, w jaki sposób możesz naprawdę efektywnie przygotować się do prezentacji, nawet jeśli jej temat nie jest Twoją mocną stroną. Z naszą pomocą uda Ci się podbić serca słuchaczy i zdobyć uznanie w oczach współpracowników.

Szkolenie z prezentacji wystąpień publicznych – dla kogo jest ten kurs?

Nasza oferta szkoleniowa nie jest skierowana wyłącznie do osób, które ze względów zawodowych chciałyby opanować sztukę wystąpień publicznych. Gorąco zachęcamy do skorzystania z kursu każdego, komu zależy na pozbyciu się strachu przed prezentacjami. Podpowiemy, w jaki sposób najlepiej opanować tremę. Pomożemy zrozumieć jej źródło, dzięki czemu lepiej poradzisz sobie ze stresującymi sytuacjami. Dzięki nam przekonasz się, jak przyjemne mogą być przemówienia publiczne. Szkolenie online zapewni Ci dostęp do najskuteczniejszych technik radzenia sobie ze stresem – paraliżujący strach już nigdy nie pokrzyżuje Twoich oratorskich planów. Z naszą pomocą staniesz się lepszym mówcą, który będzie wiedział, jak zainteresować swoich słuchaczy. Szkolenie z prezentacji wystąpień publicznych to także doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce wzmocnić swoją pewność siebie. Dzięki nam nauczysz się przemawiać przed tłumem i uwierzysz we własne możliwości. Przekonaj się, jak wielki potencjał tkwi w Twoich prezentacjach, jeśli tylko w odpowiedni sposób wygłosisz je przed audytorium. Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • chcesz rozwinąć swoje umiejętności występowania publicznego,
 • chcesz stać się lepszym mówcą,
 • chcesz pozbyć się strachu przed prezentacjami,
 • chcesz odmienić swoje życie prywatne i zawodowe,
 • chcesz wzmocnić swoją pewność siebie.

 

W szczególności kurs dedykujemy dla: mówców, trenerów, osób występujących publicznie, nauczycieli, przedsiębiorców, managerów, kierowników, dyrektorów, studentów, uczniów.

Pracujesz w firmie, w której często jesteś zmuszony występować na forum? Nie jesteś zadowolony z dotychczasowych rezultatów swoich przemówień? Zdecyduj się na profesjonalną pomoc i zmień swoje życie zawodowe na lepsze. Pomożemy Ci rozwinąć umiejętności, dzięki którym Twoje prezentacje staną się interesujące dla słuchaczy, niezależnie od przedstawianego tematu. Czy wiesz, jak wiele zależy od Twojego nastawienia? Dzięki nam nauczysz się w inny sposób podchodzić do wystąpień publicznych. Docenisz potencjał, jaki tkwi w mowach wygłaszanych przed szerokim gronem odbiorców. Porzucisz dotychczasowe obawy i dotrzesz do każdego słuchacza.

Masz dość paraliżującego Cię strachu przed występowaniem publicznym? Nasz kurs jest dla Ciebie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dzięki nam uświadomisz sobie, jak powinny wyglądać dobre przemówienia. Szkolenie sprawi, że będziesz odważnie podchodził również do innych zawodowych wyzwań. Nie czekaj – skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, jak stać się idealnym mówcą. Nasz kurs znamiennie wpłynie nie tylko na Twoje życie zawodowe, ale i prywatne. Poczujesz się pewniejszy siebie i otworzysz się na relacje z drugim człowiekiem. Szkolenie wspaniale wpłynie również na Twoje umiejętności komunikacyjne.

UWAGA! Mamy jeden wymóg wobec uczestników: musisz chcieć nauczyć się występowania publicznego. Jeśli nie chcesz to odpuść – nie kupuj tego kursu, bo tylko stracisz czas.

Szkolenie z prezentacji wystąpień publicznych – korzyści z ukończenia kursu

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze szkolenie? Zapewniamy kompleksową pomoc dla osób, które chcą nauczyć się sztuki przemówień publicznych. Podpowiadamy, w jaki sposób należy przygotowywać materiały pomocnicze i czym różni się występowanie przed mniejszą i większą publicznością. Wskażemy najlepsze pomoce techniczne, które mogą okazać się wsparciem przy najróżniejszych prezentacjach. Podpowiemy również, jak przygotować się na nieprzewidywalne sytuacje, abyś mógł dokończyć swoją prezentację bez przeszkód. Dzięki temu szkoleniu:

 • pozbędziesz się strachu przed wystąpieniami publicznymi,
 • nauczysz się prezentować przed małą i dużą publicznością, 
 • stworzysz materiały pomocnicze, które wesprą Cię na scenie,
 • nauczysz się wykorzystywać pomoce techniczne do prowadzenia prezentacji,
 • przygotujesz się na trudne sytuacje, które mogą wystąpić podczas wystąpienia,

Zawartość kursu

POKONYWANIE STRESU
Dowiesz się w jaki sposób pozbyć się tremy, stresu oraz w jaki sposób można pokochać występowanie publiczne.

PRZYGOTOWANIE DO WYSTĄPIENIA
Przekażemy Ci wiedzę, w jaki sposób przygotować się do prezentacji, jak stworzyć materiały pomocne podczas wystąpienia.

MOWA CIAŁA
Nauczymy Cię w jaki sposób zbudować profesjonalny wizerunek na scenie.

POMOCE TECHNICZNE
Pokażemy jak wykorzystać dostępne narzędzia w odpowiedni sposób, aby stały się pomocą, a nie przeszkodą.

SPOSÓB MÓWIENIA
Sukces w dużej mierze zależy od tego w jaki sposób powiesz to, co masz do przekazania. Naucz się to robić poprawnie.

ROZPOCZĘCIE WYSTĄPIENIA
Damy Ci gotowe modele, jak dobrze rozpocząć wystąpienie przed publicznością oraz ostrzeżemy czego lepiej nie używać.

TREŚĆ WYSTĄPIENIA
Zadbamy o to, abyś wiedział co należy robić podczas prezentacji, aby wypaść jak najlepiej.

ZAKOŃCZENIE WYSTĄPIENIA
Wisienka na torcie, czyli odpowiednie zakończenie, które będzie zwieńczeniem Twojej przemowy.

BŁĘDY W WYSTĄPIENIACH PUBLICZNYCH
Czyli jak nie występować, aby zachować wizerunek profesjonalisty.

TRUDNE SYTUACJE
Przygotujemy Cię na sytuacje, które mogą się wydarzyć na scenie.

DALSZY ROZWÓJ
Wskażemy ścieżki do dalszego rozwoju.

Dlaczego warto go wybrać?

Kurs prowadzi Marcin Fester, który od kilku lat jest trenerem i przedsiębiorcą. Wszystkie treści przedstawione w czasie tego szkolenia umożliwiły mu rozwój kariery i obecnie na co dzień wykorzystuje tę wiedzę w swojej pracy i życiu prywatnym prowadząc szkolenia, prezentacje i rozmowy z klientami. Zaufaj doświadczeniu prawdziwego specjalisty, który chce podzielić się z Tobą swoimi spostrzeżeniami. Przekonaj się, jak efektywne mogą być wystąpienia publiczne. Sprawdź naszą propozycję i zastanów się, w jaki sposób przekujesz w atuty zdobyte umiejętności. Zachęcamy również te osoby, którym zależy na poprawie sposobu mówienia nie tylko w kontekście życia zawodowego, ale i prywatnie. Zapraszamy!

Funkcje kursu

 • Wykłady 93
 • Testy 0
 • Czas trwania 8 godzin
 • Poziom Podstawowy
 • Uczestnicy 2
 • Certyfikat Tak
 • Oceny Tak
author avatar
Trener w Marcin Fester Consulting oraz Trener wewnętrzny w Nowodworski Estates, specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności miękkich. Prezes Zarządu MFC Group Sp. z o.o. Więcej informacji w zakładce Trener.

Opinie

Średnia ocena

0
0 ocen

Szczegółowa ocena

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
300,00 zł

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszej obsługi.​