Rekomendacje

Największą wartością dodaną ze szkolenia jest poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Szkolenie przeprowadzone przez Pana Marcina Festera było kompletne, odnosiło się do wszystkich aspektów związanych z pracą pośrednika przy ofertach na zasadach wyłączności. Sposób komunikacji prosty i jasny a informacje pełne i rzetelne.

Chętnie skorzystam z kolejnych szkoleń prowadzonych przez Pana Marcina.

Polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć zakres swojej wiedzy i umiejętności.

Katarzyna Gawryś
pośrednik nieruchomości

Infinity Home

Z Panem Marcinem spotkałam się już drugi raz. Szkolenia są merytoryczne, pozwalają zgłębić temat, a jednocześnie pozwalają na analizę działania i wyłapywanie własnych błędów. Szkolenie nie daje recepty na „całe zło” ale pozwala zrozumieć mechanizm działania niektórych aspektów, co pozwala zwiększyć sukcesy w pracy pośrednika.

Katarzyna Gawryś
pośrednik nieruchomości

Infinity Home

Polecam szkolenie organizowane przez Marcin Fester Consulting ze względu na bardzo przydatną wiedzę dotyczącą budowania relacji z klientem Sprzedającym. Prowadzący przekazał ciekawe informacje oparte na własnym doświadczeniu z pracy w nieruchomościach.

Szkolenie pomaga zmienić nastawienie do sprzedaży nieruchomości i wzmocnić umiejętności rozmowy z Klientem.

Katarzyna Ciupak
pośrednik nieruchomości / właścicielka biura
Infinity Home

„Szkolenie ciekawe, dużo praktycznych informacji, duża wiedza i doświadczenie prowadzącego, miła atmosfera i bezpośredni kontakt z prowadzącym. Czas szkolenia zgodny z planem, możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia.”

Alicja Łaszcz
właściciel biura nieruchomości

A6 Nieruchomości

Dobre przygotowanie merytoryczne prowadzącego poparte doświadczeniem w branży. Szczerość i otwartość prowadzącego. Dobry kontakt z uczestnikami oraz zachęcanie do aktywnego udziału w szkoleniu.

Przejrzystość slajdów. Dobrze rozplanowany czas szkolenia. Jasność i przejrzystość poruszonych tematów oraz konsekwencja w realizacji harmonogramu szkolenia. (Nie było przepytywania i „gier” jak w szkole)

Monika Szczepańska
specjalista ds. nieruchomości

Sprawdzone Nieruchomości PL

Prowadzący znający z autopsji temat i dobrze przygotowany merytorycznie. Mówi trochę za szybko ale wyraźnie.

Agnieszka Sabbagh
doradca ds. nieruchomości

AXTON Nieruchomości

Agata Grzegorzewska
doradca ds. nieruchomości

Sprawdzone Nieruchomości PL

Bardzo dobry kontakt z grupą. Klarowne przekazywanie wiedzy. Przemyślane slajdy, bardzo pomocne w notatkach. Bez trudu utrzymałem skupienie podczas szkolenia.

Konrad Załęski
specjalista ds. nieruchomości

Sprawdzone Nieruchomości PL

Profesjonalne, merytoryczne szkolenie. Przekaz był jasny i komunikatywny. Na pewno skorzystam jeszcze z innych szkoleń.

Dorota Rozwadowska
pośrednik w obrocie nieruchomościami

AXTON Nieruchomości

Prowadzący nie boi się trudnych pytań. Poczucie humoru Pana Marcina Festera pozwala na szybsze wchłanianie nowo poznanej wiedzy. Merytorycznie pełen profesjonalizm.

Paulina Borowicz
pośrednik nieruchomości

Home Hunters

Bardzo zwięzłe i konkretne omówienie tematu szkoleń, oparte na własnym doświadczeniu prowadzącego. Szczerość i bezpośredniość, a także umiejętność przekazania rozwiązań, rad. Szkolenie okazało się wartościowe i pomocne nawet dla doświadczonego pośrednika.

Katarzyna Ciupak
pośrednik nieruchomości / właścicielka biura
Infinity Home

Dobry punkt widzenia prowadzącego na rynek nieruchomości. Pełna zgoda, szczerość, zasady i wartość dla ludzi. Dzięki za motywację do działania. Polecam.

Marcin Treter
pośrednik w obrocie nieruchomościami

RS Real Estate

Ciekawe szkolenie. Zostały poruszone tematy, z którymi spotykamy się w życiu codziennym jako pośrednicy. Ciekawe rozwiązania problemów i chęć pomocy oraz poprawy ogólnego wizerunku branży.

Roch Jagieliński
doradca ds. nieruchomości

RS Real Estate

Komunikatywny, pozytywnie nastawiony do współpracy z uczestnikami szkolenia. Przekazuje informacje niezbędne w zakresie podstawowej wiedzy dla osoby zaczynającej pracę w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Martyna Donakiewicz
dział marketingu i reklamy

4 Ściany Nieruchomości