Marcin Fester Consulting

Szkolenia biznesoweNOWOŚĆ

  • 15 technik budowania zaangażowanej społeczności,​
  • 5 metod zarabiania na Instagramie,
  • zdobywanie followersów konkurencji,
  • kompletna wiedza dla influencerów.

Kolejne szkolenia już wkrótce!

Prezentacje
Zarządzanie czasem
Negocjacje

Szkolenia dla pośredników nieruchomości

Nasze szkolenia kierujemy do:

Rozpoczynających karierę na rynku nieruchomości

Pośredników nieruchomości podnoszących kwalifikacje

Zarządzających biurami nieruchomości

Pozostałe szkolenia online dla agentów nieruchomości:

Kompletny i aktualny kurs, dzięki któremu zyskasz wiedzę umożliwiającą rozpoczęcie pracy jako agent nieruchomości.
Wersja online w dwóch wersjach: z certyfikatem i bez.

Dlaczego warto nam zaufać

Sprawdź rekomendacje uczestników:

Największą wartością dodaną ze szkolenia jest poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Szkolenie przeprowadzone przez Pana Marcina Festera było kompletne, odnosiło się do wszystkich aspektów związanych z pracą pośrednika przy ofertach na zasadach wyłączności. Sposób komunikacji prosty i jasny a informacje pełne i rzetelne.

Chętnie skorzystam z kolejnych szkoleń prowadzonych przez Pana Marcina.

Polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć zakres swojej wiedzy i umiejętności.

Katarzyna Gawryś

Pośrednik nieruchomości, Infinity Home

To szkolenie, poprzez zmianę funkcjonowania pośredników ma szansę przywrócić (pozwolić uwierzyć w ten zawód) wiarę. Taka forma działania jest jedynym wyjściem, aby rynek pośrednictwa mógł sprawne funkcjonować, a dzięki szkoleniu wiemy jak to osiągnąć. 

Na szkoleniu – i to mnie bardzo ujęło – prowadzący zwracał uwagę na etykę tego zawodu, na profesjonalizację. W końcu mam nadzieję, że więcej pośredników to zrozumie i oprócz liczenia prowizji zainwestują w siebie, w jakość usług, będzie działać według zdrowych zasad, a wtedy wynagrodzenie samo przyjdzie. ”Jakość pamięta się dłużej niż cenę”. Dzięki!

Tomasz Jopek

Pośrednik obrót/wynajem, Zet Invest

Dobre przygotowanie merytoryczne prowadzącego poparte doświadczeniem w branży. Szczerość i otwartość prowadzącego. Dobry kontakt z uczestnikami oraz zachęcanie do aktywnego udziału w szkoleniu.

Przejrzystość slajdów. Dobrze rozplanowany czas szkolenia. Jasność i przejrzystość poruszonych tematów oraz konsekwencja w realizacji harmonogramu szkolenia. (Nie było przepytywania i „gier” jak w szkole)

Monika Szczepańska

Specjalista ds. nieruchomości, Sprawdzone Nieruchomości PL

Szkolenie spełniło w pełni moje oczekiwania. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania informacji na wysokim poziomie. Doskonale przygotuje mnie do kontynuowania, podnoszenia kwalifikacji oraz rozwiązywania problemów. Dostępność materiałów oraz kontakt z prowadzącym szkolenie dodatkowo pomaga w rozwiązywaniu kolejnych problemów.

Mateusz Putra

Pośrednik nieruchomości, Gross Nieruchomości Sp. z o.o.

Szkolenie ciekawe, dużo praktycznych informacji, duża wiedza i doświadczenie prowadzącego, miła atmosfera i bezpośredni kontakt z prowadzącym. Czas szkolenia zgodny z planem, możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia.

Alicja Łaszcz

Właścicielka biura nieruchomości, A6 Nieruchomości

Szkolenie bardzo ciekawe, ponieważ sporo było w nim wiedzy praktycznej, przydatnej na codzień. Polecam zarówno początkującym jak i zaawansowanym agentom nieruchomości. WIedza zdobyta na tym szkoleniu pozwoli nam na nowo spojrzeć na tematykę sprzedaży na wyłączność.

Jakub Skałba

Prezes zarządu, Gross Nieruchomości Sp. z o.o.

Profesjonalnie przygotowane szkolenie, mnóstwo przydatnej wiedzy. Przygotowanie merytoryczne prowadzącej na najwyższym poziomie. Miła atmosfera szkolenia.

Łukasz Kułakowski

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości, Polskie Nieruchomości

Polecam szkolenie „Praca pośrednika nieruchomości na wyłączności” ze względu na bardzo dobre merytoryczne przygotowanie. Przekazanie wiedzy oraz programu szkolenia w zakładanym na to czasie. Konkretnie i na temat.

Edyta Fajlhauer

Pośrednik, Agencja Bracia Sadurscy

Profesjonalne, merytoryczne szkolenie. Przekaz był‚ jasny i komunikatywny. Na pewno skorzystam jeszcze z innych szkoleń.

Dorota Rozwadowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, AXTON Nieruchomości

Omówienie kluczowych argumentów pozwalających w prosty sposób namówić klienta do podpisania umowy na wyłączność. Argumenty zostały poparte przykładami, które można wdrożyć w codziennej pracy. Przypomnienie kwestii, które są kluczowe a niestety często pomijane w pracy pośrednika nieruchomości ze względu na rutynę. Szczerze polecam udział w tym szkoleniu innym pośrednikom nieruchomości.

Ziemowit Cyra

Właściciel, Zet Invest
1

Sprawdź pozostałe rekomendacje

Współpracujemy z: