Kompletny i najbardziej aktualny

KURS NA POŚREDNIKA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Szkolenia i kursy dla pośredników w obrocie nieruchomościami

Chcesz zacząć pracę jako agent nieruchomości?

Nasz kurs umożliwi Ci zdobycie kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy jako agent nieruchomości. Dodatkowo możesz zdobyć cenny certyfikat, aby wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Już jesteś agentem nieruchomości?

Program kursu pozwoli Ci podnieść swoje kwalifikacje i stworzyć wizerunek profesjonalnego agenta w oczach klientów. Umożliwisz sobie także stały rozwój posiadanych umiejętności.

Nasz kurs to:

0
SZKOLEŃ
0
LEKCJI
0
ZAGADNIEŃ
0 h
MATERIAŁÓW WIDEO
Certyfikat potwierdzający kwalifikacje pośrednika nieruchomości
 • jako kandydat do pracy - potwierdzisz kwalifikacje przed przyszłym pracodawcą
 • jako pośrednik - zbudujesz wizerunek profesjonalisty przed klientami
 • jako właściciel biura - potwierdzisz umiejętności swoich pracowników

Po ukończeniu kursu w wersji z certyfikatem możliwe jest odbycie egzaminu, który daje szansę zdobycia certyfikatu ukończenia kursu.

Sprawdź, co zyskasz dzięki formie kursu online:

 • dostęp do szkoleń 24/7 (pogodzisz naukę z innymi obowiązkami)
 • nauka z dowolnego miejsca (z domu, w pociągu, na wyjeździe)
 • oszczędność czasu i pieniędzy (nie musisz dojeżdżać na miejsce szkolenia)
 • dostosowane tempo nauki (sam wybierasz ile czasu dziennie poświęcasz na szkolenia)
 • powrót do dowolnego fragmentu szkolenia (powtarzaj ile razy potrzebujesz, kiedy chcesz)

Kompletny kurs "Prawo w obrocie nieruchomościami"

Tylko u nas znajdziesz najbardziej aktualne szkolenia dotyczące prawa w obrocie nieruchomościami. 

Nie kupuj kursów, które zawierają omówienia przepisów obowiązujących kilka lat temu! 

Prawo zmienia się cały czas a nasze szkolenia są na bieżąco aktualizowane. 

Wybierz wariant cenowy dla siebie!

Masz pytania?

Jak zostać agentem nieruchomości?

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami przynosi ze sobą wiele korzyści – to prestiż, nieustanna możliwość rozwoju i wysokie zarobki, które często przewyższają średnie wynagrodzenie. Jeżeli zastanawiasz się, jak zdobyć swój wymarzony zawód, przygotowaliśmy dla Ciebie kompletny artykuł opisujący najważniejsze aspekty pracy w obrocie nieruchomościami.

Dowiesz się z niego:

 • Kto może zostać pośrednikiem?
 • Jakie umiejętności powinien posiadać dobry pośrednik?
 • Poznasz także 5 najważniejszych cech osobowości dobrego pośrednika.

Chcesz wiedzieć, czy ta praca jest dla Ciebie odpowiednia? Ten artykuł odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Szkolenia: Prawo w obrocie nieruchomościami

Szkolenie

Podstawowe zagadnienia prawne

Przygotowany przez nas kurs na pośrednika obrotu nieruchomościami online rozpoczyna się od części prawnej. W jej trakcie uczestnicy szkolenia będą mogli zaznajomić się z najważniejszymi zagadnieniami z takiej dziedziny jak prawo w obrocie nieruchomościami, poznając między innymi podział nieruchomości wynikający z Kodeksu Cywilnego oraz metody ustanawiania odrębnej własności samodzielnego lokalu.

Szkolenie

Prawo związane z nieruchomościami

Podczas tego etapu kursu uczestnicy mają okazję zapoznania się z prawem związanym z nieruchomościami. W trakcie zajęć omawiane będą między innymi takie zagadnienia jak: definicje praw rzeczowych, użytkowanie wieczyste, ograniczone prawa rzeczowe oraz prawa zobowiązaniowe (dożywocie, najem, dzierżawa).

Szkolenie

Stan prawny i faktyczny nieruchomości

Trzecie szkolenie dla pośredników w obrocie nieruchomościami zostało opracowane w taki sposób, aby uczestnicy poznali najważniejsze aspekty związane ze stanem prawnym i faktycznym nieruchomości. Zagadnienia poruszane w trakcie tej części kursu to przede wszystkim: podstawy nabycia nieruchomości, księga wieczysta, kataster nieruchomości oraz zaświadczenie z rejestru mieszkańców.

Szkolenie

Podatki i opłaty

Kolejna część kursu online dotyczy najważniejszych zagadnień dotyczących podatków oraz opłat. Dzięki zdobytej wiedzy, działając jako pośrednik nieruchomości, będziesz mógł przekazać klientom wszelkie informacje związane z ceną usług, a także z wysokością podatków i opłat, które należy ponieść w związku z nabyciem lub zbyciem prawa do konkretnej nieruchomości, czy to lokalowej, czy gruntowej.

Szkolenie

Dziedziczenie nieruchomości i zobowiązań

Jedną z bardzo częstych form nabycia mieszkania, domu czy działki, jest dziedziczenie. Dlatego ta część kursu na pośrednika nieruchomości pozwala zaznajomić się z wszelkimi najważniejszymi aspektami dotyczącymi dziedziczenia. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się między innymi, na czym polega przeniesienie praw do nieruchomości, w jakich sytuacjach można odziedziczyć długi po spadkodawcy.

Szkolenie

Umowa przedwstępna

Jednym z elementów, który występuje prawie zawsze podczas sprzedaży nieruchomości, jest umowa przedwstępna. Ta część szkolenia online pozwala posiąść uczestnikom szereg cennych umiejętności, dzięki którym po jego ukończeniu będą umieć określić cel sporządzania umowy, opisać formy zabezpieczenia interesu obu stron, a także sprecyzować termin oraz warunki zawarcia umowy.

Szkolenia: Praca pośrednika nieruchomości

Szkolenie

Dokumenty w pracy pośrednika nieruchomości

Tematu, którego nie mogło zabraknąć podczas naszego kursu, są dokumenty w pracy pośrednika nieruchomości. Ta część szkolenia została przygotowana w ten sposób, aby uczestnicy mogli zapoznać się z różnego rodzaju dokumentami zawieranymi podczas transakcji w branży nieruchomości. Przybliżone zostaną między innymi takie umowy jak umowa pośrednictwa zakupu, umowa na wyłączność oraz umowa pośrednictwa sprzedaży.

Szkolenie

Pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości

Ta część kursu na pośrednika w obrocie nieruchomościami skupia się na najważniejszych aspektach związanych z pozyskiwaniem ofert sprzedaży nieruchomości. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób należy korzystać z bazy ofert prywatnych, jak samodzielnie zbudować własny katalog ofert. Co więcej, nauczą się udzielania odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane przez klientów.

Szkolenie

Współpraca z klientem sprzedającym

Jednym z nieodzownych elementów pracy jako pośrednik obrotu nieruchomościami jest współpraca z klientem. Dlatego to szkolenie zostało poświęcone w całości zagadnieniom pozwalającym jak najlepiej przygotować uczestników do spotkania z klientami. Podczas kursu zostaną poruszone między innymi takie aspekty jak: ułożenie planu spotkania, budowanie wizerunku profesjonalnego pośrednika, a także aktualizowanie ofert sprzedaży.

Szkolenie

Marketing oferty

To szkolenie zostało skonstruowane w ten sposób, aby uczestnicy mogli nauczyć się, jak należy wykorzystywać działania marketingowe podczas pracy jako pośrednik obrotu nieruchomościami. W trakcie spotkania przyszli pracownicy branży nieruchomości dowiedzą się między innymi: jak stworzyć idealną ofertę sprzedażową, jak opracować profesjonalny plan marketingowy.

Szkolenie

Poszukiwanie klienta kupującego

W tej części kursu online uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak powinno wyglądać pierwsze spotkanie z klientem kupującym, w jaki sposób należy prowadzić rozmowę, a także, z jakimi typami klientów kupujących mogą się zetknąć. Ponadto zapoznają się z informacjami, które zawsze trzeba mieć w pamięci, aby nie zepsuć kontaktu z klientem.

Szkolenie

Przekazanie nieruchomości

Jednym z ostatnich etapów pracy z klientem jest przekazanie nieruchomości. Ta część kursu została opracowana w ten sposób, aby uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak należy poprawnie sporządzić protokół przekazania lokalu, a także, w jaki sposób oraz w jakim celu trzeba przygotować dokumentację fotograficzną.