Status
Nie zapisałeś się
Cena:
100
Dostęp do szkolenia:

Nie jesteś jeszcze zapisany na to szkolenie 

Opis kursu

Ekspresowy Kurs Sprzedaży dla początkujących. Dzięki wykorzystaniu techniki microlearningu możesz szybko i efektywnie zdobyć wiedzę niezbędną do sprzedawania dowolnego produktu lub usługi. Całe szkolenie trwa nieco ponad godzinę, a lekcje są bardzo krótkie i treściwe. Po zakupie możesz je zatem obejrzeć całe i od razu wdrożyć nową wiedzę w życie.

Projektując ten kurs zastanawiałem się nad tym, dlaczego szkolenia online, które kupiłem nie dawały mi oczekiwanych efektów. Doszedłem do wniosku, że większości z nich nie miałem czasu obejrzeć w całości. Jeśli jednak było ono krótkie, dotyczyło wybranego przeze mnie zagadnienia, obejrzałem je od razu po zakupie i mogłem zobaczyć efekty od razu! Dlatego właśnie prezentuję Ci ten kurs sprzedaży, bo doskonale rozumiem jak mało mamy czasu w obecnych czasach.

Dla kogo ten kurs?

Kurs ten jest dedykowany osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w sprzedaży. Zawiera on podstawowe techniki, które mogą być wykorzystane zarówno jeśli oferujesz produkty jak i usługi. Jeśli Cię zaciekawi to zapraszam Cię do kolejnych szkoleń Express, które rozwiną zagadnienia, które poruszam w tym kursie sprzedaży.

Pamiętaj, że 80% technik nie jest zależnych od branży i produktów, które oferujesz. Tylko 20% jest dedykowana do określonych grup asortymentowych. Aby jednak wdrożyć większość z nich, potrzebujesz absolutnych podstaw – fundamentów, na których zbudujesz swój indywidualny warsztat sprzedażowy. Dlatego tak bardzo polecam Ci ten kurs, bo wyjaśnię Ci w nim jak działa sprzedaż i wyposażę Cię w kluczowe metody, które umożliwią Ci szybki start w branży handlowej.

Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej to musisz wiedzieć, że umiejętności sprzedażowe (połączone z wystąpieniami publicznymi) umożliwią Ci szybko i efektywny rozwój w bardzo krótkim czasie. Wiem co mówię, sam na tych dwóch umiejętnościach oparłem swoją karierę i dziś prowadzę własną firmę szkoleniową oraz współpracuję z najlepszym biurem nieruchomości w Polsce jako dyrektor ds. procesów, a wcześniej jako trener wewnętrzny.

Dlaczego ten kurs i dlaczego taki krótki?

Otrzymasz ode mnie nieco ponad godzinny kurs wideo, ale za to wypełniony konkretnymi przykładami i historiami, które ułatwią Ci przyswajanie treści. Nie zaczniemy od historii sprzedaży czy słownikowego definiowania wszystkich pojęć. Ma być krótko i konkretnie, zgodnie z moją dewizą. Wyznaję zasadę, że jeśli mogę Cię czegoś nauczyć w ciągu tak krótkiego czasu to to zrobię, zamiast zbędnego przeciągania i sztucznego wydłużania kursów.

Jeśli jednak szukasz długiego szkolenia i to za nie jesteś w stanie zapłacić – przykro mi, źle trafiłeś. Tutaj znajdziesz tylko i wyłącznie konkrety i praktykę.

Czego się nauczysz?

  • Poznaj jak funkcjonuje świat klientów, sprzedawców oraz sprzedaży.
  • Dowiedz się jak klienci podejmują decyzje zakupowe i jak możesz wpłynąć na ten proces.
  • Zrozum swojego klienta i jego potrzeby oraz oczekiwania.
  • Przeprowadź analizę potrzeb klienta i dostosuj do niej swoją argumentację.
  • Naucz się podstawowych technik sprzedaży, które umożliwią handel dowolnymi produktami lub usługami.
  • Wykorzystaj gotowy i sprawdzony schemat pracy z obiekcjami.
  • Zapoznaj się z podstawowymi technikami perswazji i wykorzystaj je, aby sprzedawać więcej.
  • Dowiedz się jak zamykać sprzedaż, aby finalizować więcej transakcji.

To wszystko i wiele więcej w Ekspresowym Kursie Sprzedaży.

Jeśli przeczytałeś opis to nie czekaj, kup i obejrzyj wszystkie materiały od razu! Nie odkładaj tego na później, bo teraz właśnie Twoja motywacja wewnętrzna działa najlepiej, pcha Cię do przodu i pozwala pochłaniać wiedzę w mgnieniu oka!

Do zobaczenia w pierwszej lekcji, Marcin Fester!

Zawartość Szkolenie

Rozwiń wszystko
Jak przygotować się do sprzedaży?
Jak poznać klienta i jego potrzeby?
Jak prowadzić rozmowy sprzedażowe?
Podsumowanie kursu