Ekspresowy kurs wystąpień publicznych

Pozbądź się tremy, przygotuj wystąpienie i przeprowadź je! Trzy kroki do prezentowania przed publicznością.

Kurs zawiera:

299 zł

97 zł

Opis kursu

Ekspresowy Kurs Wystąpień Publicznych dla początkujących w krótkim czasie nauczy Cię prezentować przed publicznością. Nie ma znaczenia jak dużą, na jaki temat oraz w jakich okolicznościach. Przedstawię Ci uniwersalne metody, które sprawdzą się zarówno przy biznesowych wystąpieniach jak i podczas studiów czy pracy zawodowej.

Całą wiedzę zawarłem w trzech krokach. Aby zatem zacząć prezentować musisz: pozbyć się tremy, przygotować swoje wystąpienie oraz przeprowadzić je. W tym kursie przekażę Ci techniki, które pozwolą Ci przejść przez wszystkie trzy etapy oraz wskażę jak możesz je dalej rozwijać. Jeśli szukasz szkolenia, które uporządkuje wszystkie informacje związane z tą tematyką oraz zorganizuje Twoją dalszą naukę to trafiłeś idealnie. Dzięki niemu postawisz pierwsze kroki na swojej drodze do sceny.

Microlearning
Dzięki wykorzystaniu techniki microlearningu możesz szybko i efektywnie zdobyć wiedzę niezbędną do występowania przed dowolną publicznością oraz z każdej okazji. Całe szkolenie trwa nieco ponad godzinę, a lekcje są bardzo krótkie i treściwe. Po zakupie możesz je zatem obejrzeć całe i od razu wdrożyć nową wiedzę w życie.

Projektując ten kurs zastanawiałem się nad tym, dlaczego szkolenia online, które kupiłem nie dawały mi oczekiwanych efektów. Doszedłem do wniosku, że większości z nich nie miałem czasu obejrzeć w całości. Jeśli jednak było ono krótkie, dotyczyło wybranego przeze mnie zagadnienia, obejrzałem je od razu po zakupie i mogłem zobaczyć efekty od razu! Dlatego właśnie prezentuję Ci ten kurs wystąpień publicznych, bo doskonale rozumiem jak mało mamy czasu w obecnych czasach.

Dla kogo ten kurs?
Nie ma znaczenia czy masz jakiekolwiek doświadczenie w wystąpieniach publicznych. Ogromną zaletą tego kursu jest to, że jako jego autor nie mam jeszcze kilkunastu czy kilkudziesięciu lat doświadczenia. STOP, czy to zaleta czy wada? Otóż to pierwsze i już Ci wyjaśniam dlaczego. Jeśli wiedzę przekazuje doświadczony mówca, który zjadł zęby na scenie to niestety nie zawsze powie Ci jak wyglądały jego początki, bo po prostu nie pamięta wszystkich detali. Ja jednak dopiero kilka lat temu stawiałem pierwsze kroki w prezentacjach, lecz dzięki temu pamiętam, co musiałem zrobić, aby pozbyć się tremy i zacząć wychodzić przed widownię.

Dedykuję go zatem wszystkim osobom, które z jakiegokolwiek powodu chcą nauczyć się występowania. Mi umożliwił on start kariery zawodowej, a obecnie prowadzę własną firmę szkoleniową oraz współpracuję z najlepszym biurem nieruchomości w Polsce jako dyrektor ds. procesów, a wcześniej jako trener wewnętrzny. Wiem zatem co mówię i wiem jak do tego doszedłem.

Dlaczego ten kurs i dlaczego taki krótki?
Otrzymasz ode mnie nieco ponad godzinny kurs wideo, ale za to wypełniony konkretnymi przykładami i historiami, które ułatwią Ci przyswajanie treści. Nie zaczniemy od historii prezentacji publicznych czy słownikowego definiowania wszystkich pojęć. Ma być krótko i konkretnie, zgodnie z moją dewizą. Wyznaję zasadę, że jeśli mogę Cię czegoś nauczyć w ciągu tak krótkiego czasu to to zrobię, zamiast zbędnego przeciągania i sztucznego wydłużania kursów.

Jeśli jednak szukasz długiego szkolenia i to za nie jesteś w stanie zapłacić – przykro mi, źle trafiłeś. Tutaj znajdziesz tylko i wyłącznie konkrety i praktykę.

Czego się nauczysz?

 • jak pozbyć się tremy oraz zwalczyć jej objawy,
 • jak przygotować plan swojego wystąpienia,
 • jak stworzyć jego treść oraz prezentację,
 • jak trzymać się planu na scenie,
 • jak zacząć, przeprowadzić oraz zakończyć wystąpienie,
 • jak wykorzystać głos i mowę ciała,
 • jak wykorzystać narzędzia, które pomogą Ci podczas prezentowania,
 • jak angażować widownię do słuchania,
 • jak radzić sobie w trudnych sytuacjach,
 • jak odpowiadać na trudne pytania,
 • jakich błędów nie popełniać.

To wszystko i wiele więcej w Ekspresowym Kursie Wystąpień Publicznych. Pewnie zastanawiasz się jak w te 80 minut to wszystko zmieściłem? To proste – wyrzuciłem wszystko co jest zbędne dla początkującej osoby. Jeśli opanujesz fundamenty to postawimy ściany, potem dach, a na końcu zadbamy o wykończenie. Od czegoś jednak trzeba zacząć!

Jeśli przeczytałeś opis to nie czekaj, kup i obejrzyj wszystkie materiały od razu! Nie odkładaj tego na później, bo teraz właśnie Twoja motywacja wewnętrzna działa najlepiej, pcha Cię do przodu i pozwala pochłaniać wiedzę w mgnieniu oka!

Do zobaczenia w pierwszej lekcji, Marcin Fester!

Status
Nie zapisałeś się
Cena:
97 zł
Dostęp do szkolenia:

Autor kursu

Marcin Fester

Trener, Przedsiębiorca, Prezes Zarządu MFC Group Sp. z o.o.

Otrzymasz ode mnie jedynie praktyczną wiedzę. Przykłady z mojego życia i doświadczeń innych to stały element wszystkich szkoleń, które tworzę. Nie lubię niepotrzebnej teorii i zbędnego przeciągania. Krótko i konkretnie – to moja dewiza.

Tworzę krótkie szkolenia (max 2h), aby ułatwić uczestnikom przyswajanie wiedzy. Kupujesz dostęp, oglądasz od razu i nie odkładasz tego na później. Dzięki temu jesteś w stanie wyciągnąć z tego szkolenia najwięcej, bo pracujesz na silnej motywacji wewnętrznej, która skłoniła Cię do zakupu.

Na co dzień współpracuję z jednym z największych biur nieruchomości w Polsce jako dyrektor ds. procesów, a wcześniej trener wewnętrzny. Od kilku lat jestem właścicielem firmy szkoleniowej. Przekazywanie wiedzy jest moją codziennością.

Wszystko, co osiągnąłem zawdzięczam umiejętnościom miękkim, których się nauczyłem. Nie urodziłem się trenerem, sam na to zapracowałem. Dlatego dziś z tak wielką pasją dzielę się wiedzą, bo wiem, że może ona zmienić życie nie do poznania.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich, a przede wszystkim z prezentacji publicznych, sprzedaży oraz rozwoju osobistego i zawodowego.

Opinie uczestników

0
Rated 0 out of 5
0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 ocen)
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
10%

Aby dodać opinię, musisz być uczestnikiem tego kursu.

Opinie uczestników szkolenia

Ten kurs nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją doda.