Ekspresowy kurs sprzedaży

Naucz się podstaw sprzedaży, które umożliwią Ci rozpoczęcie kariery w tej branży.

Kurs zawiera:

299 zł

97 zł

Opis kursu

Ekspresowy Kurs Sprzedaży dla początkujących. Dzięki wykorzystaniu techniki microlearningu możesz szybko i efektywnie zdobyć wiedzę niezbędną do sprzedawania dowolnego produktu lub usługi. Całe szkolenie trwa nieco ponad godzinę, a lekcje są bardzo krótkie i treściwe. Po zakupie możesz je zatem obejrzeć całe i od razu wdrożyć nową wiedzę w życie.

Projektując ten kurs zastanawiałem się nad tym, dlaczego szkolenia online, które kupiłem nie dawały mi oczekiwanych efektów. Doszedłem do wniosku, że większości z nich nie miałem czasu obejrzeć w całości. Jeśli jednak było ono krótkie, dotyczyło wybranego przeze mnie zagadnienia, obejrzałem je od razu po zakupie i mogłem zobaczyć efekty od razu! Dlatego właśnie prezentuję Ci ten kurs sprzedaży, bo doskonale rozumiem jak mało mamy czasu w obecnych czasach.

Dla kogo ten kurs?
Kurs ten jest dedykowany osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w sprzedaży. Zawiera on podstawowe techniki, które mogą być wykorzystane zarówno jeśli oferujesz produkty jak i usługi. Jeśli Cię zaciekawi to zapraszam Cię do kolejnych szkoleń Express, które rozwiną zagadnienia, które poruszam w tym kursie sprzedaży.

Pamiętaj, że 80% technik nie jest zależnych od branży i produktów, które oferujesz. Tylko 20% jest dedykowana do określonych grup asortymentowych. Aby jednak wdrożyć większość z nich, potrzebujesz absolutnych podstaw – fundamentów, na których zbudujesz swój indywidualny warsztat sprzedażowy. Dlatego tak bardzo polecam Ci ten kurs, bo wyjaśnię Ci w nim jak działa sprzedaż i wyposażę Cię w kluczowe metody, które umożliwią Ci szybki start w branży handlowej.

Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej to musisz wiedzieć, że umiejętności sprzedażowe (połączone z wystąpieniami publicznymi) umożliwią Ci szybko i efektywny rozwój w bardzo krótkim czasie. Wiem co mówię, sam na tych dwóch umiejętnościach oparłem swoją karierę i dziś prowadzę własną firmę szkoleniową oraz współpracuję z najlepszym biurem nieruchomości w Polsce jako dyrektor ds. procesów, a wcześniej jako trener wewnętrzny.

Dlaczego ten kurs i dlaczego taki krótki?
Otrzymasz ode mnie nieco ponad godzinny kurs wideo, ale za to wypełniony konkretnymi przykładami i historiami, które ułatwią Ci przyswajanie treści. Nie zaczniemy od historii sprzedaży czy słownikowego definiowania wszystkich pojęć. Ma być krótko i konkretnie, zgodnie z moją dewizą. Wyznaję zasadę, że jeśli mogę Cię czegoś nauczyć w ciągu tak krótkiego czasu to to zrobię, zamiast zbędnego przeciągania i sztucznego wydłużania kursów.

Jeśli jednak szukasz długiego szkolenia i to za nie jesteś w stanie zapłacić – przykro mi, źle trafiłeś. Tutaj znajdziesz tylko i wyłącznie konkrety i praktykę.

Czego się nauczysz?

  • Poznaj jak funkcjonuje świat klientów, sprzedawców oraz sprzedaży.
  • Dowiedz się jak klienci podejmują decyzje zakupowe i jak możesz wpłynąć na ten proces.
  • Zrozum swojego klienta i jego potrzeby oraz oczekiwania.
  • Przeprowadź analizę potrzeb klienta i dostosuj do niej swoją argumentację.
  • Naucz się podstawowych technik sprzedaży, które umożliwią handel dowolnymi produktami lub usługami.
  • Wykorzystaj gotowy i sprawdzony schemat pracy z obiekcjami.
  • Zapoznaj się z podstawowymi technikami perswazji i wykorzystaj je, aby sprzedawać więcej.
  • Dowiedz się jak zamykać sprzedaż, aby finalizować więcej transakcji.

To wszystko i wiele więcej w Ekspresowym Kursie Sprzedaży.

Jeśli przeczytałeś opis to nie czekaj, kup i obejrzyj wszystkie materiały od razu! Nie odkładaj tego na później, bo teraz właśnie Twoja motywacja wewnętrzna działa najlepiej, pcha Cię do przodu i pozwala pochłaniać wiedzę w mgnieniu oka!

Do zobaczenia w pierwszej lekcji, Marcin Fester!

Status
Nie zapisałeś się
Cena:
97 zł
Dostęp do szkolenia:

Autor kursu

Marcin Fester

Trener, Przedsiębiorca, Prezes Zarządu MFC Group Sp. z o.o.

Otrzymasz ode mnie jedynie praktyczną wiedzę. Przykłady z mojego życia i doświadczeń innych to stały element wszystkich szkoleń, które tworzę. Nie lubię niepotrzebnej teorii i zbędnego przeciągania. Krótko i konkretnie – to moja dewiza.

Tworzę krótkie szkolenia (max 2h), aby ułatwić uczestnikom przyswajanie wiedzy. Kupujesz dostęp, oglądasz od razu i nie odkładasz tego na później. Dzięki temu jesteś w stanie wyciągnąć z tego szkolenia najwięcej, bo pracujesz na silnej motywacji wewnętrznej, która skłoniła Cię do zakupu.

Na co dzień współpracuję z jednym z największych biur nieruchomości w Polsce jako dyrektor ds. procesów, a wcześniej trener wewnętrzny. Od kilku lat jestem właścicielem firmy szkoleniowej. Przekazywanie wiedzy jest moją codziennością.

Wszystko, co osiągnąłem zawdzięczam umiejętnościom miękkim, których się nauczyłem. Nie urodziłem się trenerem, sam na to zapracowałem. Dlatego dziś z tak wielką pasją dzielę się wiedzą, bo wiem, że może ona zmienić życie nie do poznania.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich, a przede wszystkim z prezentacji publicznych, sprzedaży oraz rozwoju osobistego i zawodowego.

Opinie uczestników

0
Rated 0 out of 5
0 z 5 gwiazdek (na podstawie 0 ocen)
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
10%

Aby dodać opinię, musisz być uczestnikiem tego kursu.

Opinie uczestników szkolenia

Ten kurs nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją doda.